KONST / Litografier / Litografi 13857143
nr 1385 7143
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Litografi, Oväder. Signerad, numrerad 202/360, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Kondition: glas med pricka
Utrop:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:32:26
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth